Sdílejte s námi rozvoj Vaší nemovitosti. Propojením hmotných a nehmotných statků dojde k jejich ekonomickému zhodnocení. Máte nemovitost a nevíte přesně jak s ní naložit? Spojme naše vzájemné hodnoty a vytvořme společně výnosný projekt podle vzorce: „Vaše nemovitost + naše finance a zkušenosti = investiční příležitost.“

Vlastníte pozemek a nechcete „jen tak prodat“ ? Myslíte si, že by byl Váš pozemek vhodný k zasíťování a další výstavbě. Chybí Vám pro realizaci těchto kroků finance a zkušenosti? Spojte se s námi. Jsme připraveni realizaci financovat a následně zajistit prodej pozemků. Ke společné úvaze je vždy také otázka výstavby rodinných domů a dosažení ještě vyššího zisku. Spolupráce je vždy smluvně a bezpečně zajištěna pro oba partnery!

Etapa I.

Etapa II.

Vlastníte objekt a myslíte si, že je škoda ho prodat, protože svým charakterem, polohou či jiným faktorem nabízí velký realitní potenciál? Chybí Vám pro rekonstrukci či přestavbu finance a zkušenosti? Spojte se s námi. Jsme připraveni realizaci zafinancovat, zajistit prodej ať už celku, nebo jednotlivých jednotek. Vítáme také další náměty pro využití objektů, jako je např. provoz DOMU PRO SENIORY apod.

Studie BD

Studie BD

Na vaší spokojenosti nám záleží

 • RD Ostrava: Děkuji této společnosti za okamžitý výkup domu zatíženého úvěrem, který jsem nebyla schopná jako matka samoživitelka nadále splácet. Neměla jsem chuť ani sílu jednat s věřitelem, a proto jsem ocenila, že veškeré formality vyřešila společnost GF.

  Anna Kašparová

 • Podíl byt Beroun: Zdědil jsem ideální polovinu bytu, ale druhou vlastnila moje teta, se kterou se nebylo možné na ničem domluvit. Poplatky za byt jsem musel hradit sám a dlouhodobě nebyla situace únosná. Podíl odkoupila doslova ze dne na den společnost GARANT FINANCE.

  Marek Hovorka

 • Byt Kladno: Díky rychlému jednání firmy GARANT FINANCE se podařilo zachránit můj byt z již nařízené dražby. Byt jsem mohla užívat ještě 6 měsíců. Během této doby se našel kupec za tržní cenu a já se mohla přestěhovat.

  Eva Majtánová

 • RD Mladá Boleslav: Po půl roce neúspěšného prodeje rodinného domu jsem oslovil společnost GF se zájmem o výkup. Již za tři dny došlo k uzavření kupní smlouvy za velmi solidních podmínek  a k vyplacení zálohy.

  Jiří Dohnal

Slovo majitelky

Velice mě těší, že se k nám klienti vrací po 10, 15 a více letech. Pracujeme v oboru, který stále ještě nemá v České republice tu nejlepší pověst. Já a můj team se snažíme, aby se oblast realit stala prestižním oborem tak, jak je tomu v západních zemích. Naše hesla jsou dlouhá léta stále stejná: poctivost profesionalita. Opíráme se o ně při poskytování všech našich služeb, což oceňují nejen senioři, které vnímáme jako citlivou a ohroženou skupinu. Náš přístup oceňují i mladší ročníky, kterým v dnešní hektické době přijde vhod, že platí vše, na čem se s námi dohodnou a nemusí investovat svůj drahocený čas do řešení problémů. 

„Spokojenost a důvěra klientů je nejvyšší prioritou naší firmy!“

Lea Moravcová
majitelka společnosti GARANT FINANCE

Vyplňte nezávazný formulář a získejte cenovou nabídku zdarma ještě dnes

Vyberte z možností

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů. Vyplnění a odeslání formuláře je zcela nezávazné, nabídku obdržíte zdarma.