Nemůžete si již dovolit splácet svou nemovitost a spěcháte na její prodej? Nabízíme výkup bytů, domů a pozemků zatížené hypotékou a úvěrem. Ať už na nemovitosti vázne hypotéka od banky, nebo úvěr od nebankovní společnosti, v obou případech jsme Vám schopni pomoci a finanční závazky vyplatit.

Proč si vybrat GARANT FINANCE?

  • Se všemi bankami na trhu máme za 20 let praxe bohaté zkušenosti při vyřizování předčasného splacení hypotéky. Víme, jak vše smluvně i finančně ošetřit, aby došlo k řádnému doplacení hypotéky a výmazu zástavního práva z katastru nemovitostí. Doplacení hypotéky je samozřejmě realizováno z našeho vlastního kapitálu.
  • Bohaté zkušenosti máme také s nebankovními věřiteli, tedy typicky se společnostmi, které poskytují bezúčelové úvěry. S těmito subjekty v rámci výkupu vždy úspěšně vyjednáme nejjednodušší způsob doplacení úvěru, který vždy vypořádáme z vlastního kapitálu, aby bylo možné nemovitost dále prodat.
  • Mnoho let se specializujeme na takzvané vyčištění listu vlastnictví, tedy na vyřešení všech právních vad, které na nemovitosti váznou, a to nejenom těch finančních, ale například také řešíme věcná břemena apod.
  • Všechny formality se snažíme sami v co nejkratším čase vyřešit vždy za klienta sami.
  • Pokud má klient zájem, abychom ho na základě plné moci zastupovali při jednání s bankami, věřiteli, exekutory a s dalšími zúčastněnými subjekty, vyřídíme všechna podobná jednání za klienta. Vše vždy rychle a s profesionální pečlivostí.

Vyplňte nezávazný formulář a získejte cenovou nabídku zdarma ještě dnes

Vyberte z možností

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů. Vyplnění a odeslání formuláře je zcela nezávazné, nabídku obdržíte zdarma.