Výkup nemovitostí

 • po celé ČR

 • včetně podílů

 • včetně exekuce

 • bez poplatků

90 % z odhadu

výplata do 24h

záloha do 5 mil.

odhad zdarma

jsme s Vámi již 20 let

Získejte peníze rychle a
jednoduše

Už jen 3 kroky

1 2 3 V yplňte on-line formulář Nabídka od nás do 1 hodiny Výplata financí do 24 hodin

Garantujeme

 • Výkup každé nemovitosti

 • Nejlepší cenu a rychlý průběh

 • 20 let na realitním trhu

 • Jednáme lidsky a poctivě

Uděláme za Vás

 • Oddlužíme exekuce

 • Uhradíme Vaše dluhy

 • Vyplatíme hypotéky

 • Jednáme s exekutory

 • Vyřešíme finanční potíže

Jak vše probíhá?

Kdy dostanu peníze?

Kdy se musím vystěhovat?

Vyřešíme jakýkoliv problém

Špatný stav

Špatný technický stav bytu nebo domu pro nás není žádný problém.

Právní vady

Právní vady jako jsou exekuce, zástavní práva, dluhy apod., umíme vyřešit.

Věcná břemena

Vykoupíme také nemovitosti zatížené věcným břemenem doživotního užívání.

Nájemce

Pronajaté nemovitosti nám nevadí, a to ani v případě problematických nájmů.

Družstevní byt

Byty v družstevním vlastnictví vykupujeme stejně tak, jako např. ve vlastnictví s.r.o.

Vyklizení

Pokud o vybavení nemáte zájem, nemovitost vyklidíme na vlastní náklady.

Stěhování

Máte obavy ze stěhování? Naše partnerská firma Vás přestěhuje ZDARMA!

Nespěcháme

Pokud budete potřebovat nemovitost i nadále chvíli užívat, rádi vyhovíme.

Výkup nemovitostí je rychlé a spolehlivé řešení v případě, že potřebujete okamžitě prodat rodinný dům, byt, pozemek nebo jiný objekt včetně komerčních staveb zatížený exekucí, insolvencí nebo hypotékou. Zbavíte se tak rychle starostí a prodáte za dobrou cenu.

Výhody výkupu nemovitosti

Tato forma prodeje nemovitosti je výhodná jak z hlediska času, tak i pohodlnosti. V krajním případě se může prodej standardní cestou protáhnout i na jeden rok, což nezřídka znamená pro prodejce, který se ocitá v náročné životní situaci, velmi dlouhé stresující období. Navíc zde prakticky nelze říci, za jakou konkrétní cenu bude byt či dům ve výsledku prodán a zda takto získané peněžní prostředky budou stačit k uhrazení případných finančních závazků prodejce.

Pokud nemůžete nebo nechcete čekat, jednoduše využijte výkup nemovitosti ihned. Odkoupíme Vaši nemovitost s využitím vlastního kapitálu.

Garantovaná výše vyplacených prostředků

Trh nemovitostí je nevyzpytatelný a v případě standardního prodeje prostřednictvím realitní kanceláře nelze v žádném případě počítat s tím, že bude byt či dům prodán za konkrétní cenu ve stanoveném čase. Zejména pak pokud je nemovitost uvedena do dražby.

Toto činí problém především osobám, které se ocitli v exekuci a v případě výraznějších dluhů je prodej nemovitosti jedinou schůdnou cestou, jak své závazky splatit. Nezřídka se stává, že je realita prodána za cenu výrazně nižší, než je její skutečná hodnota. Částka, kterou prodejce pak získá, je nakonec nižší než souhrnná hodnotu všech jeho dluhů. Rizikem dražby je pak velmi nízká dosažená cena a část zbylých dluhů, které vydražená částka nestačila ani pokrýt.

Pro koho je výkup nemovitostí vhodný?

Osoby, které se ocitly
exekuci

Vlastníci podílu na nemovitosti,
typicky po dědickém řízení

Vlastnící nemovitosti
zatížené hypotékou

Vlastníci nemovitostí,
kteří potřebují okamžitě prodat

Na vaší spokojenosti nám záleží

 • RD Ostrava: Děkuji této společnosti za okamžitý výkup domu zatíženého úvěrem, který jsem nebyla schopná jako matka samoživitelka nadále splácet. Neměla jsem chuť ani sílu jednat s věřitelem, a proto jsem ocenila, že veškeré formality vyřešila společnost GF.

  Anna Kašparová

 • Podíl byt Beroun: Zdědil jsem ideální polovinu bytu, ale druhou vlastnila moje teta, se kterou se nebylo možné na ničem domluvit. Poplatky za byt jsem musel hradit sám a dlouhodobě nebyla situace únosná. Podíl odkoupila doslova ze dne na den společnost GARANT FINANCE.

  Marek Hovorka

 • Byt Kladno: Díky rychlému jednání firmy GARANT FINANCE se podařilo zachránit můj byt z již nařízené dražby. Byt jsem mohla užívat ještě 6 měsíců. Během této doby se našel kupec za tržní cenu a já se mohla přestěhovat.

  Eva Majtánová

 • RD Mladá Boleslav: Po půl roce neúspěšného prodeje rodinného domu jsem oslovil společnost GF se zájmem o výkup. Již za tři dny došlo k uzavření kupní smlouvy za velmi solidních podmínek  a k vyplacení zálohy.

  Jiří Dohnal

Slovo majitelky

Velice mě těší, že se k nám klienti vrací po 10, 15 a více letech. Pracujeme v oboru, který stále ještě nemá v České republice tu nejlepší pověst. Já a můj team se snažíme, aby se oblast realit stala prestižním oborem tak, jak je tomu v západních zemích. Naše hesla jsou dlouhá léta stále stejná: poctivost profesionalita. Opíráme se o ně při poskytování všech našich služeb, což oceňují nejen senioři, které vnímáme jako citlivou a ohroženou skupinu. Náš přístup oceňují i mladší ročníky, kterým v dnešní hektické době přijde vhod, že platí vše, na čem se s námi dohodnou a nemusí investovat svůj drahocený čas do řešení problémů. 

„Spokojenost a důvěra klientů je nejvyšší prioritou naší firmy!“

Lea Moravcová
majitelka společnosti GARANT FINANCE

Vyplňte nezávazný formulář a získejte cenovou nabídku zdarma ještě dnes

Vyberte z možností

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů. Vyplnění a odeslání formuláře je zcela nezávazné, nabídku obdržíte zdarma.